Rozprávkový les

V sobotu 23. júna 2018 opäť ožije naše Kráľovstvo Patlíkovo v Trenčianskej Turnej.  Príďte spolu s deťmi k nám, do rozprávkového lesa tohto kráľovstva, ktorý bol pred dvoma rokmi zapísaný počtom stanovísk aj do Knihy rekordov Slovenska  a užijeme si spolu s deťmi záver školského roka  . Taktiež si pripomenieme Deň otcov  a to rôznymi spoločnými súťažami. Krásny zážitok, policajti, ukážky cvičenia karate, skákací hrad , heligónkári, tvorivé dielne  a na záver vystúpenie Víly Elly  na vás čaká v tento deň.

Cieľom podujatia je spoločný pobyt detí, rodičov či starých rodičov v prírode, výchova ku vzťahu k prírode, plnenie zaujímavých úloh.

Deti treba obliecť a obuť podľa počasia, vybaviť stravou a pitným režimom, aby s Vami mohli prežiť pekný deň  vo svete rozprávkových bytostí,  ale i v kruhu rodiny, bez zbytočného stresu a s úsmevom.

Splnenie úloh sa vyznačí v rozprávkovom pase, ktorý obdržíte pri zakúpení vstupenky,  v cene 3€ za dieťa,   do rozprávkového lesa a ktorý bude zároveň vstupenkou na predstavenie „ Víla Ella „  o 16,oo hod pred  „pajtou“  na Patlíkovej .  /Deti do 2 rokov majú vstup zdarma/.

Taktiež si bude možné zakúpiť vstupenku iba na vystúpenie Víly Elly –  v hodnote 3€.

V stánku s občerstvením si môžete zakúpiť cukrovú vatu, kofolu , čapované pivo, vafle, guláš.....

Prvý vstup do Kráľovstva je o 13,00 hod, posledný o 15,00 hod. Trasa nie je veľmi vhodná pre kočíky s deťmi.

Program:  13,oo – 15,oo                    vstupy do Kráľovstva Patlíkovo  /cca každých 10 minút/

14,oo -  16,oo                   atrakcie pre deti

zábavné súťaže pre otcov a deti – Deň Otcov

16,oo – 17,oo                   vystúpenie Vily Elly , autogramiáda, fotenie

V prípade nepriaznivého počasia sa Rozprávkový les ruší. Predstavenie Víly Elly sa o 16,oo hod. uskutoční v kultúrnom dome Trenčianska Turná.

Podujatie pripravila ZŠ s MŠ Samuela Timona Trenčianska Turná, Školský klub detí a Obec Trenčianska Turná za finančnej podpory TSK Trenčín.

plagat222a3.pdf