Rodinný projekt na tému Stanova skala

2. ročník.

Podmienky projektu:

• Turistika k Stanovej skale (pešo alebo na bicykli)
  • Rodinná fotografia pri Stanovej skale  - minimálne 2 členovia rodiny
  • Projekt na tému Stanova skala – fotografie, kresby, texty.......kreativite sa medze nekladú J
  • Projekt môže byť zameraný na históriu obce, chotár obce, prírodu, zvieratá, ......Stanova skala nesmie chýbať

v Najlepší projekt získa cenu riaditeľky školy – jednodňový rodinný výlet do Vysokých Tatier v mesiaci júl (Tatranská Lomnica – lanovkou na Skalnaté pleso, obed, doprava vlakom, alebo autom je v cene, parkovanie tiež, ostatné podrobnosti sú len pre víťaza)

v Ocenené budú ešte 2 ďalšie projekty(knižná odmena, spoločenská hra)

v Hodnotiaca komisia – žiacky parlament, vedenie základnej školy

v Projekty odovzdajte riaditeľke školy najneskôr do 19. júna 2020

v Vaše deti budú v škole prezentovať projekt svojim spolužiakom

Víťazom 1. ročníka – rodina Hálová

Absolvovala jeden krásny júlový slnečný deň na Štrbskom Plese (lanovkou na Chatu pod Soliskom, výstup na Predné Solisko, obed, prechádzka okolo Štrbského plesa).

Ďakujem rodinke Hálovej za krásny deň J !

Víťazný projekt je vystavený na 1. stupni - stena pri schodisku (schodisko pri vchode do budovy). Môžete sa inšpirovať.

Vážení rodičia, teším sa na Vaše rodinné projekty, ktorých tvorba Vám určite prinesie poučenie, zábavu, ale hlavne to, že budete spolu spoznávať prírodné krásy nášho chotára.

PaedDr. Beáta Sabová