Vyhodnotenie olympiády v anglickom jazyku

V novembri sa konalo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Účasť bola naozaj veľká, čo potešilo  najmä  vyučujúce angličtiny. Súťažilo sa v dvoch kategóriách – 1A a 1B.

V kategórii  1A mohli svoje jazykové znalosti  ukázať žiaci 6. a 7. ročníka.  Úspešných riešiteľov bolo 9, to znamená , že títo žiaci sa poľahky popasovali s písomnou aj ústnou časťou.

Na 3. mieste sa umiestnila Dorka Pločicová, 7. A,

Na 2. mieste je Adam Mandinec, 7. A,

Výherkyňou tejto kategórie je Lucka Králiková, 7. B.

V kategórii 1B súťažili ôsmaci a deviataci. Opäť sme mali 9 úspešných riešiteľov a na prvých troch miestach sa umiestnili nasledovní:

3. miesto – Benjamín Godovič, 8. B

2. miesto – Rebeka Pločicová, 9. B

A víťazkou tejto kategórie je Júlia Hudáková, 8. B

Ďakujeme všetkým zúčastneným a víťazom  gratulujeme.  Víťazky jednotlivých kategórií postupujú do okresného  kola. Bodové hodnotenie si súťažiaci môžu pozrieť na nástenke pri zborovni a výhercovia  si prídu  prevziať  pekné ceny do zborovne na 2. stupni.

Ďakujeme aj pani učiteľkám, ktoré  výborne pripravili  žiakov aj podklady  k olympiáde, p. uč. Filáčková, Machová, Častulínová, Martáková, Hrnčárová Vachánková. V novom školskom roku sa opäť tešíme na vašu účasť na olympiáde v anglickom jazyku. Ďakujeme.