Prianie

Milé kolegyne, kolegovia,

zajtra majú všetci pedagógovia sviatok. Ďakujem Vám za veľkú snahu v tejto mimoriadnej situácii. Snažíte sa čo najlepšie učiť, pomáhať našim školským deťom tak, aby sa vzdelávali a zažívali takú domácu školu, kde sú aj povinnosti, ale aj relax.

Našimi kolegami sa stali aj rodičia, ktorí svojim deťom, a tým i nám, pomáhajú ako môžu.

Vy máte tiež sviatok, milí naši rodičia, teraz ste tiež učitelia. Vydržme, spolupracujme, komunikujme, spoločnými silami to zvládneme. Dáme to! Už sa nám podarilo zvládnuť prvé dva týždne.

Prajem Vám veľa trpezlivosti, sily, ale hlavne pevné zdravie.

Všetkých Vás pozdravuje a všetko najlepšie praje pán starosta Ing. Peter Mikula. Posiela nám kvetinku zo svojej záhrady.

Beáta Sabová