späť

Podporte náš projekt

komentárovVážení rodičia a priatelia školy,

aj v tomto školskom roku sa naša škola rozhodla zapojiť do súťaže, ktorú každý rok vyhlasuje Raiffeisen banka.  Radi by sme realizovali uvedený projekt a získali naň finančnú čiastku 1 000 €. Bez Vašej pomoci to však nedáme!

O čo ide?

Názov projektu: Rozhýb  svoje mozgové bunky.

V tomto školskom roku oslávi naša škola 60. narodeniny.

Jednou z možností, ako by sme chceli osláviť túto udalosť, je zorganizovanie prezentačno-súťažného stretnutia žiakov, rodičov a starých rodičov na pôde školy.

Starší sa často pozastavujú nad reakciou mladších a kladú si otázku: „Čo z tých detí bude?“ Veľa detí si naopak myslí, že ich rodičia sa učili menej a menej toho vedia, pretože neovládajú tak dokonale výpočtovú techniku.

Nami pripravované stretnutie by prebiehalo formou prezentácií pokusov z fyziky, chémie a biológie. Pokusy by boli zamerané nielen na osvieženie pamäti, ale aj na preverenie vedomostí a skúseností z bežného života. Cieľom nebude len súťaženie a overovanie vedomostí, ale aj prezentácia šikovnosti detí, nakoľko z vybraných žiakov sa na stretnutí stanú lektori a prednášajúci.

Predpokladaný termín konania akcie je  máj 2021, v prípade priaznivej pandemickej situácie marec alebo apríl 2021.

Získané finančné prostriedky chceme využiť na zakúpenie školských pomôcok.

Ako hlasovať?

Veľmi pekne ďakujeme za všetky Vaše hlasy a prosíme, oslovte aj svojich priateľov a známych. Hlasovať môžu ľudia z celého Slovenska, ale svoj hlas môžu dať iba jednému projektu.

Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri realizácii nášho projektu.
Diskusia
Hore