Na 2. stupni pokračujeme v dištančnom vzdelávaní

Vážení rodičia!

Zriaďovateľ školy v spolupráci s vedením školy sa rozhodol, že sa návrat žiakov 2. stupňa do školy do vianočných prázdnin neuskutoční. Na 2. stupni pokračujeme v dištančnom vzdelávaní.

Dôvody:

• Zhoršujúca sa epidemiologická situácia v okrese Trenčín aj v našej obci,
  • malý záujem rodičov o testovanie žiaka a jedného zákonného zástupcu, čo bolo podmienkou otvorenia školy,
  • nové opatrenia ústredného krízového štábu a vlády SR zo dňa 9. 12. 2020 (predĺženie vianočných prázdnin o dva dni, 21. a 22. decembra).

O nástupe žiakov druhého stupňa do školy po vianočných prázdninách Vás budeme informovať. Očakávame stanovisko ministerstva školstva k návratu žiakov 2. stupňa  do škôl. Všetko závisí od epidemiologickej situácie v našom regióne.

V Trenčianskej Turnej  10. 12. 2020

Ing. Peter Mikula – starosta obce