Máme medzi sebou úspešných geografických olympionikov!

Máme medzi sebou deti, ktoré sa veru vo svete a ani na mape nestratia!

Niektoré z týchto detí reprezentovali našu školu na okresnom kole geografickej olympiády a sme radi, že môžeme povedať – ÚSPEŠNE!

Najlepšie sa vodilo SABINE VLKOVEJ z 5.B triedy, ktorá vo svojej kategórii žiakov 5. ročníka obsadila krásne 3. miesto. Od víťazky ju delil iba 1 bod a od striebornej priečky iba čas. BLAHOŽELÁME!!!! Škoda, že piataci nemajú postupovú súťaž na úrovni krajského kola. Veríme, že by sa Sabina nestratila ani tam.

V kategórii žiakov 8. a 9. ročníka nás zastupovali žiaci 8.A triedy  a zaradili sa taktiež do poľa úspešných riešiteľov. Boli to ADAM MANDINEC (od 1. miesta ho delilo 12 bodov) a MICHAL HUSÁR (tomu chýbalo k víťazstvu bodov 20). No byť úspešný – to sa veru nepodarilo všetkým!

Tešíme sa, že aj v týchto sťažených podmienkach sa naše deti nevzdávajú!!!!