späť

Nadácia ĎAKUJEM

komentárovTéma zdravia je v terajších časoch na pretrase permanentne. Strážime si svoju imunitu, dodržiavame protiepidemické opatrenia, doprajeme si vitamíny ... skrátka, robíme maximum pre to, aby sme neochoreli. Žiaľ, neprestávajú byť medzi nami i ľudia s onkologickými ochoreniami. Ich liečba je náročná v každej dobe, nehovoriac o súčasnej mimoriadnej situácii a jej koniec sa len ťažko dá predvídať. Samotného pacienta zasahuje choroba asi rovnakou mierou ako jeho najbližších, obzvlášť, ak sa jedná o deti. To nenechá ľahostajným  asi nikoho.

Pomocnú ruku podáva aj nadácia ĎAKUJEM. Vydala knižku, v ktorej sú príspevky známych osobností slovenského športu či šoubiznisu a z výťažku z jej predaja financuje pomoc rodinám ťažko chorých detí.

Prostredníctvom škôl  oslovujú aj Vás. Ak by ste chceli túto peknú myšlienku podporiť, kliknutím na link dolu si objednáte knihu USMEJ SA v cene 15 €. Prispejete tak na dobrú vec a pomôžete usmiať sa niekomu utrápenému.

V jeho mene Vám my všetci ĎAKUJEME.

S úctou vedenie ZŠ s MŠ Samuela Timona, Trenčianska Turná 

 

Dobrý deň prajem, 

dovoľte mi v mene Nadácie ĎAKUJEM osloviť Vás ohľadom spolupráce na projekte Daruj knižku, daruj úsmev. Nadácia sa sústreďuje na psychickú pomoc onkologicky chorým detičkám, pretože veríme, že dôležitou súčasťou liečby je silná psychika, rovnako aj čas strávený s rodinou a svojimi blízkymi. Možno si poviete, prečo kontaktujeme práve Vás. Dôvod je prostý. Nadácia ĎAKUJEM vydala v roku 2019 v spolupráci so známymi osobnosťami knižku USMEJ SA. V knižke sa nachádza 30 ilustrácií od onkologicky chorých pacientov, ku ktorým napísalo príbehy alebo básničky  30 známych osobností, či už z oblasti športu, literatúry alebo herectva. Nachádza sa medzi nimi napríklad Adela VinczeováZdeno CháraMarek HamšíkEgo, Separ, GOGOSimona Martausová, Daniel HevierOndrej Kandráč, Ján Koleník a mnohí ďalší. Výťažok z predaja knižky USMEJ SA nám pomáha financovať výlety pre onkologicky choré detičky a ich rodiny,  ako napríklad návštevu divadiel, kín, múzeí, ZOO a pod. 

Knižka USMEJ SA je skvelou voľbou pri odmeňovaní Vašich žiakov či už pri školských olympiádach, recitačných alebo športových súťažiach a taktiež pri udeľovaní pochvál na polročnom či koncoročnom vysvedčení. V rámci projektu Daruj knižku, daruj úsmev tak potešíte nielen študentov, ktorí si budú môcť prečítať texty od svojich idolov, ale aj onkologicky choré detičky, ktoré aspoň na chvíľu zabudnú na svoje starosti.

Cena za jeden výtlačok knižky USMEJ SA je 15€ s DPH, pri objednaní viac kusov Vám radi poskytneme množstevnú zľavu. 

V prípade, že máte záujem dozvedieť sa viac o Nadácii ĎAKUJEM, navštívte našu webovú stránku https://www.nadaciadakujem.sk/

Aktuálne sa do projektu zapojilo už niekoľko škôl, a preto dúfame, že sa jeho súčasťou stanete aj Vy. 

Knižka svojím obsahom ako aj myšlienkou určite poteší Vašich študentov v týchto náročných časoch.

S pozdravom 

Ing. Katarína Zbojová
Projektová manažérka

Nadácia ĎAKUJEM
Seberíniho 1765/9 82103 Bratislava 
+421 910 586 964
IČO: 52076407

nadacia-dakujem-.pdf

ukazka-knizky-usmej-sa.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=OQyPdmOcgaA&feature=emb_logo 
Diskusia
Hore