Prváci deviatakom

Naši najmenší školáci dnes, v piatok 30. apríla 2021, prišli deviatakom zaželať  úspešné zvládnutie prijímacích skúšok.

Deviatakov čakajú prijímačky na stredné školy v pondelok 3. mája a ďalšie v pondelok 10. mája. Všetci im želáme to isté, aby na skúškach zúročili všetku svoju snahu a naviac ešte aj trošku toho dôležitého šťastíčka. Aby sa dostali na školy podľa svojho výberu a aj s dobrým pocitom.

Už teraz zvládli veľmi veľa – napriek neľahkým dištančným podmienkam, ktoré učeniu moc nepriali, idú na skúšky dobre pripravení. Pani učiteľky Mgr. Monika Priščáková, Mgr. Miroslava Filáčková a Mgr. Katarína Dudáková odviedli kus priam nadľudskej práce.

No a čo naši prváci? O 8 rokov takto budeme želať veľa úspechov aj im. A to s prvákmi, deťmi, ktoré sa však ešte nenarodili....

VEĽA  ŠŤASTIA!!!

DRŽÍME  VÁM  PALCE!!!!