Fašiangový sen alebo skutočnosť?

Vošla som do triedy... a naraz som sa cítila akosi zvláštne.

Namiesto  detí – rozprávkové, strašidelné, čarodejné, filmové alebo ináč zvláštne bytosti.

A keby len deti!!! V 3.A učil deti zaokrúhľovať  čísla jednorožec. U prvákov deti čítali pod dohľadom vodníka. Ďalších prvákov zoradila dáma v ohnivo červených šatoch. V 2.B vyučovanie riadila mačička. U štvrtákov sedela za katedrou tekvička. Inde sa o triedy starali usmiate čarodejnice. Pani psychologičke vyhrával na gitare spevák...

Je toto normálne?!

Je!!! Najmä ak ide o fašiangové vyučovanie. Maškarné plesy a tancovačky sa síce pre pandemické opatrenia konať nemôžu, ale prísť do školy v maske nie je zakázané. Koniec koncov, v rúškach sa teraz maskujeme všetci.

Žiaci a učitelia 1. stupňa nám vo štvrtok 3. februára 2022 ukázali, ako môže byť v škole veselo aj vo vážnych časoch. Ďakujem im za to!