Tradičný veľkonočný dobročinný bazár

V  stredu pred veľkonočnými prázdninami vypukol na chodbe 1. stupňa TRADIČNÝ VEĽKONOČNÝ DOBROČINNÝ BAZÁR.

TRADIČNÝ  - táto tradícia je na škole už viac než 10 rokov, prvýkrát sa konal takýto bazár v roku 2011.

VEĽKONOČNÝ – dátum konania je taktiež tradíciou, je to streda pred Veľkou nocou, čiže posledný deň pred odchodom na veľkonočné prázdniny.

DOBROČINNÝ – výťažok z predaja je vždy venovaný na dobročinné ciele a nebolo tomu inak ani tento rok.

BAZÁR – do predaja sa dostanú nielen veľkonočné výrobky žiakov, ktoré vznikli na hodinách techniky, výtvarnej výchovy, pracovného vyučovania, na krúžkoch alebo v ŠKD, ale aj knihy a hračky, ktoré deti už nepoužívajú, ale za primerane nízke ceny si ich môžu kúpiť tí, ktorým sa páčia.

Aj tento rok sa tak stalo.  O organizáciu sa postarala pani asistentky Mirka Fabová a dievčatá z 9.B triedy. Záujem bol veľký, rozpredalo sa všetko a výťažok z predaja bol 500,-€. Putovali na rehabilitácie nášho malého kamaráta Riška Fidluša.

Tešíme sa, že sa tohtoročný bazár vydaril a že mali radosť všetci.