Koncert na poďakovanie

komentárov

28. júna je v kalendári meno Beáta. Tak sa volá aj naša pani riaditeľka. A pretože celá naša školská rodina vie, že tento rok odovzdá kľúč od školy svojej nasledovníčke, rozhodli sme sa, že jej pripravíme prekvapenie. Koncert.

Jednotlivé triedy si nenápadne nacvičili program, aby o tom pani riaditeľka nevedela. Pripravili sme kultúrny dom  a pozvali ju na 10,00 na náš utajený koncert.

Program otvorili nádherní anjeli z ŠKD. Potom sa odkiaľsi vynorili sudičky, aby veštili, aká budúcnosť čaká  dieťatko v kočíku. To dieťatko malo o veľa rokov neskôr riadiť školu, a tak sa aj stalo. Roky prešli a tá škola predviedla, čo dokáže.

Prváci začali smelo program svojou hymnou. 2. A  ukázala, čo sa stane, keď dve malé blchy vojdú do sprchy. 2.B zatancovala ako v Let´s dance. 3.A prispela tančekom, 3.B piesňou, 4.A a 4.B zaspievali regrútske piesne a Jakub Ježík zahral na flaute Dům holubí. Piataci zaspievali o škole plnej pokladov, šiestaci predviedli Macarenu aj Belgický tanec, siedmaci predviedli hodinu telocviku v celej kráse a živelnosti, 8.A premiérovo premietla film o živote v škole, 8.B zhrnula školácky život vo svojej piesni a deviataci zaspievali, že aj tak sú stále frajeri.

Napokon na scénu prišli s ružou zástupcovia každej triedy. No prišli aj dve mladé dámy. Jedna z nich, Klára, bola v čase, keď pani riaditeľka začala riadiť školu, prváčka a druhá, Zuzana, bola v tom čase deviatačka. Aj ony priniesli ružu. Na pódiu sa tak nazbierali ruže za všetky roky, v ktorých pani riaditeľka tejto škole a ľuďom v nej s láskou slúžila.

ĎAKUJEME!!!

Diskusia