Deň vody - 2. stupeň

Dňa 22. marca sme na našej škole oslavovali deň vody. Väčšina žiakov prišla oblečená v modrom oblečení. Pani učiteľky pre nás prichystali rôzne aktivity a súťaže v rámci projektu Deň vody. Každá trieda počas celého dňa pripravovala a obliekala svojho maskota. Vybraní žiaci súťažili v rôznych disciplínach, kde overili svoju šikovnosť. V „Deravých rukách“ napĺňali nádoby najvzácnejšou tekutinou. „Vodní lekári“ otestovali svoju zručnosť a vedomosti, pomohla im pri tom prezentácia. Žiaci prešli aj skúškou presnosti pri hasení menších požiarov, a tým zachránili školu pred obrovskou katastrofou. Víťazom dňa sa stala trieda 9.A. Najkrajší vodný maskot bola Veronika Micková z 5.A.  Pre žiakov to bol veľmi zábavný a netradičný deň.

Žiačky 8.ročníka