Kde bolo, tam bolo...

Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna dedinka. V tej dedinke lúka. Na tej lúke cesta – cestička. . .

Cesta rozprávkovým lesom.

Pod týmto názvom sa v sobotu 23.júna 2012 uskutočnil II. ročník podujatia, ktoré pre všetky deti obce pripravila Základná škola s materskou školou Samuela Timona v spolupráci s Rodičovským združením a Obcou Trenčianska Turná.

V tento deň, v čase od 13,oo – 16,oo hod.,  areál Patlíkovej ožil rozprávkovými bytosťami.  Mohli ste tu stretnúť Popolušku, Marušku, Snehulienku, Vílu Amálku, Nastenku, Pinokia, Ježibabu, Černokňažníka a Bielu Pani, Pata a Mata, Janka a Marienku, Arielu, Valibuka, Pyšnú princeznú, tetku Betku a zbojníka Paľka, čerta, Hermionu, Pipi dlhú pančuchu, Flinstona, ktorým sa „prepožičali“ naši žiaci 7.- 9. ročníka, tety vychovávateľky z klubu detí, ale i naši rodičia a priatelia. Patrí im za to veľká vďaka. Rovnako ako dievčatám Zuzke a Katke, ktoré prejavili svoju kreativitu a 3 hodiny neúnavne maľovali rôzne motívy na detské tváričky. Poďakovať sa patrí i rodičom z rodičovského združenia, ktorí uvarili chutný guláš a pripravili občerstvenie, vychovávateľkám Jankám za tvorivé dielne, nuž a všetkým rodičom /hlavne ockom , ktorí  takýmto spôsobom oslávili svoj Deň otcov a boli za to i odmenení spomienkovou medailou/.

Takže ešte raz, vďaka Vám, rodičia zapísaných 116 detí, že ste prišli medzi nás, súťažili ste spolu so svojimi ratolesťami, zabávali sa a veríme, že tak ako my, tešíte sa na budúci ročník.

Janka Poláčková

vychovávateľka ŠKD