Úspešná Školská olympiáda 2012/2013

Školská olympiáda 2012/2013

V minulom školskom roku sme sa tešili z úspešnej olympiády, ktorú pripravil a realizoval ŠKD pod vedením Mgr. Janky Poláčkovej. Naša Školská olympiáda je opäť úspešná. Tak sa strááááááášne tešíme a všetkým zúčastneným blahoželáme. Komu? Predsa deťom v MŠ, žiakom ZŠ a našim babičkám z klubu dôchodcov. Som hrdá na celý tím materskej školy pod vedením PhDr. Alenky Porubanovej za prípravu a realizáciu olympiády MŠ a na učiteľov základnej školy Mgr. Alexandru Hálovú a Mgr. Petra Páleša, ktorí pripravili a realizovali olympiádu v ZŠ a pre klub dôchodcov. Slávnostný ceremoniál ukončenia Olympijského festivalu detí a mládeže Slovenska sa uskutočnil v Starom Smokovci. Za všetkých ocenenie prevzali tvorivé pani učiteľky Gabriela Bulková a Mgr. Alexandra Hálová. Nech je táto slávnostná chvíľa milé pani učiteľky pre Vás zadosťučinením za Vašu prácu a radosť, ktorú naša olympiáda priniesla deťom, žiakom a babičkám.

PaedDr. Beáta Sabová

Text oficiálneho listu adresovaného našej škole...

Dobrý deň!

V mene Slovenského olympijského výboru a konkrétne v mene prezidenta SOV Františka Chmelára chceme Vašej škole úprimne zablahoželať k oceneniu „Najlepšia škola“ v projekte Olympijské festivaly detí a mládeže Slovenska (OFDMS), za školský rok 2012/2013. Vaša škola bola vyhodnotená ako najlepšia škola z celého Slovenska, a preto Vás srdečne pozývame na celoštátne vyhodnotenie VI. ročníka OFDMS.