späť

Florbalový tábor

komentárovLetný detský Kemp Snov slávi od roku 2012 veľký úspech. Pripravili sme pre Vás už štyri turnusy plné zábavy, kamarátstiev, športových zážitkov a nezabudnuteľných spomienok. Slzičky pri odchode a ďakovné správy nás presvedčili o tom, že Kemp Snov musí pokračovať aj tretím ročníkom. Kemp Snov je naša srdcovka, zažili sme spolu hráča NHL, koníky, bazény, štvorkolky, wellness, túru, no hlavne partiu akej inde niet!

Najlepší týždeň v živote so super ľuďmi. Na Vášho drobca, či dcérku čakajú nové kamarátstva, skvelí animátori so srdiečkom. Zahráme si športové turnaje, zaspievame si pri táboráčiku, pôjdeme na strašidelnú nočnú hru. Zažijeme nezabudnuteľný týždeň plný smiechu, zábavy a radosti. To všetko na krásnej a sviežej Orave. A počuli sme, že v okolí Oravy je ukrytý poklad, kto ho nájde prvý?
Prihlásiť sa na Kemp Snov Extra

Najlepší florbal a vyšperkované tréningy v podaní reprezentantov a reprezentantiek Slovenska, či dokonca aj Českej republiky. Pre rok 2014 sme v spolupráci so Slovenskou asociáciou športu na školách, Agentúry pre športový rozvoj a reprezentáciou Slovenska vo florbale pripravili kemp, ktorý zmení florbalovú kariéru Vašemu malému šampiónovi. Nech zažije svoj sídliskový sen a dostane sa z ulice na plný štadión!
Prihlásiť sa na Floorball Academy

Plagát o kempe nájdete TU.

S pozdravom,
Aďka, Lukáš, Samo a ďalší za tím Kemp Snov
Diskusia
Hore