Záložka nás spája...

...to je názov projektu, ktorý má spájať školy z rôznych kútov Slovenska, ale i so zahraničím.

A toto sa nám prihodilo tento rok.

Naši žiaci zhotovovali záložky,  hoci sme netušili, kam pôjdu. Niektorí si dali naozaj pekne záležať, iní boli s prácou hotoví hneď.

Až neskôr sme od koordinátorov projektu dostali adresu školy, s ktorou si tieto záložky vymeníme.

Keby sme vedeli, že naše záložky pôjdu do Čiech, konkrétne deťom ZŠ A. Sochora  v ďalekom Duchcove, tak by sme na ne pripísali možno nejaké írečité slovenské slová , aby sme si zopakovali niečo z našich blízkych jazykov.

Ale aj tak dúfame, že naše záložky potešia.

A kto by chcel vedieť niečo viac o spomínanej škole, tak nech si klikne na www.zssochora.cz

A tu je niekoľko fotiek z toho, ako vznikali záložky na hodine SJL. To bol ale už iný projekt. Jeho výsledky nájdete na nástenke.