späť

V záhradôčke pod oblôčkom, tam je lavička...

komentárov 

            ...spieva sa v ľudovej piesni, podľa ktorej sme nazvali aj náš projekt. Prečo?

Pretože aj my máme v areáli školy miesto, pod oknami, kde by mohla vzniknúť veľmi pekná vonkajšia ekologická učebňa. Predstavte si, že by sa Vaše deti mohli učiť v horúcich dňoch vonku, v chládku, na vzduchu, sediac na drevených lavičkách pri stoloch, videli by na tabuľu pripevnenú na stenu budovy, v blízkosti by bol pocitový chodník, kvety... Prostredie, kde by si rád posedel každý.

            Sme tejto predstave blízko, ale potrebujeme Vašu pomoc!

            Náš projekt s názvom „V záhradôčke pod oblôčkom tam je lavička“ bol v programe „Vy rozhodujete, my pomáhame 2016“ hodnotiacou komisiou zaradený medzi tri najlepšie v regióne! Postupujeme do druhého kola, v ktorom budú o jeho podpore rozhodovať zákazníci Tesca.

            Každý zákazník, ktorý od 11. mája do 7. júna, nakúpi v ktoromkoľvek obchode spoločnosti Tesco, dostane pri každom nákupe jeden hlasovací žetón. Žetón vhodí do hlasovacieho boxu v obchode Tesco projektu, ktorý chce podporiť. Projekty s najväčším počtom hlasov od zákazníkov získajú v jednotlivých regiónoch podporu vo výške 1300 eur na realizáciu aktivít od júna do novembra 2016.

            Prosíme, nezabúdajte na nás pri nákupoch v Tescu!

ĎAKUJEME!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Diskusia
Hore