Pohľad do vtáčieho sveta...

... si mohli v piatok 14. 10. 2016 opäť vychutnať aj žiaci našej školy, keď mali príležitosť navštíviť tradičnú výstavu exotických vtákov v Kultúrnom dome v Trenčianskej Turnej – Vtáčí svet.

Je to akcia, na ktorú sa každý rok tešia. A nielen preto, že na chvíľu prerušia vyučovanie. Toľko krásnych farieb, pestrosti a zaujímavých malých tvorov vidieť na takom malom kúsku sveta, to nie je úplne všedný pohľad. Ďakujeme chovateľom a organizátorom výstavy, že nám každoročne tento zážitok doprajú. Aj napriek tomu, že stretnutie s toľkými deťmi je pre ich operených miláčikov veľmi stresujúca záležitosť.

Máme aj niekoľko fotiek z akcie. Ak sa Vám nezdajú dosť ostré, nečudujte sa. Nie je možné stresovať vystavované vtáky ešte aj bleskom. A kto chce vidieť lepšie, má možnosť prísť sa pozrieť na Vtáčí svet opäť v roku 2017.