Výsledky z modelárskych súťaží v halách

Začala sezóna lietania v halách

***Po Mikulášskom pohári v našom KD sme pokračovali v zimnom halovom lietaní v Dubnici, kde sa našim mladých modelárom  už tradične darilo.  Z výsledkov:  Hádzadlá F1N ml. žiaci: 1. Patrik Klobušický, 2. Tomáš Straka, 4. Jožko Hrušovský, 6. Martin Škripec.    F1N st. žiaci: 1. Filip Klobušický, 3. Simon Straaka, 8. Adrián Mikolášek.        Vrtuľové N50 – žiaci: 1. Patrik Klobušický, 2. Filip Klobušický, Matej Matúš.

***Pred Vianocami sa v Piešťanoch konala ostatná súťaž v roku 2016, kde naši opäť excelovali. V kat. F1H – hádzadlá ml.žiaci: 2. Jakub Chovanec, 3. Patrik Klobušický, 4. Tomáš Straka, 5. Jozef Hrušovský, 7. Alex Vašek, 9. Martin Hrušovský.  H1N st. žiaci: 1. Filip Klobušický, 3. Simon Straka, 7. Alex Vašek, Adrián Mikolášek.  Vrtuľové N50 žiaci: 1. Patrik Klobušický, 2. Filip Klobušický, 5. Jakub Chovanec.

***Prvú februárovú sobotu naši mladí modelári absolvovali Majstrovstvá Slovenska v halových modeloch v Dubnici nad Váhom. Ako tradične už nesklamali a po dobrom výkone si naši zverenci z radov žiakov odniesli sedem pekných pohárov a dva tituly Majstrov Slovenska.   Z výsledkov: Kategória F1N –Hádzadlá mladší žiaci: 1. A Majster Slovenska Jakub Chovanec, 2 Jozef Hrušovský,  3. Tomáš Straka.          Kategória F1N starší žiaci: 3. Filip Klobušický.      Kategória N50 – vrtuľové modely žiaci:  1. A Majster SR Patrik Klobušický, 2. Jeho brat Filip a 3. Alex Vašek.

Teraz nás už v halách čakajú iba dve súťaže: v Piešťanoch a Mikulášsky pohár v našom KD.

Letu zdar!

Mgr. Vladimír Zvalený