Výsledky Veľkonočného pohára 2018

V našej telocvični usporiadal uplynulú sobotu Letecko-modelársky klub tradičný Veľkonočný pohár, v ktorom sa našim opäť darilo.                                                                                               V kategórii F1N –hádzadlá mladších žiakov do 10 rokov zvíťazil Tomáš Straka, 2. Jozef Hrušovský (naši členovia zo Stankoviec), 3. Alex Vašek, 4. Dominika Kohútová, 5. Martin Hrušovský. 6. Timotej Binó.                                                                                                                  H- straší žiaci do 15 rokov: 1. Patrik Klobušický, 2. Marcel Bučko ml., 3. Patrik Hudcovič , 4. Tomáš Bučko (všetci traja Piešťany),  5. Adrián Mikolášek, 6. Simon Straka (náš zo Stankoviec),  7. Matej Matúš,  8. Adam Vašek.                                                                         Vrtuľové modely N50- žiaci: 1. Matej Matúš, 2. Patrik Klobušický.

Veľkonočný pohár za najlepší súčet oboch kategórií získal Matej Matúš, ktorý prelietal Patrika Klobišického iba o 3,3 sekondy!

Letu zdar!                               Mgr. Vladimír Zvalený