Videá zo života školy

Aj takto sa u nás učí.

Edukatívny larp. Hra postavená na historickej téme priemyselnej revolúcie v západnej Európe. Okrem stvárnenia rolí priemyselných magnátov, šľachticov a ministrov v rôznych situáciách, využíva i prvky strategických hier. Priebeh učenia si môžete pozrieť TU

 

Ako sa Štvorlístok učí...

Členovia súboru Štvorlístok sa v dňoch 1.5. - 3.5. zúčastnili sústredenia v Partizánskom. Tu sa navzájom spolu s ďalšími súbormi učili regionálne tance. Poďte s nami nahliadnúť do zákulisia. Krátke video si môžete pozrieť TU

 

Dňa 22. marca sme si so žiakmi pripomenuli v škole ĎEŇ VODY. Žiaci 5.B triedy pri tejto príležitosti na hodinách biológie vytvorili projekty - videá na danú tému. Pozývame Vás pozrieť si výsledky ich práce. 

Autor: Matej Kubičina - Znečistení vody

Autorky: Mirka Blašková, Petra Kováčová, Lucia Kubičinová, Silvia Kobzová - Pokusy s vodou

 

Aj súbor Štvorlístok prispel v sobotu 1. marca k veselému programu obecných fašiangových slávností pestrým sprievodom obcou. Pre divákov a ochutnávačov domácich zabíjačkových špecialít predviedol autentický program Naše fašángy. Účinkovalo v ňom 55 detí s vedúcimi súboru a hudobným doprovodom Ing. Petra Zajaca.

 

 

Vianočné piesne a autentické vianočné zvyky, pestrý vianočný trh s voňavým vianočným punčom, Mikuláš s množstvom balíčkov pre všetky dobré deti. To všetko sa udialo 8. 12. 2013 v kultúrnom dome. Ponúkame Vám záznam z tohto vianočného koncertu.

Réžia: Mgr. Iveta Červeňanová

Kamera: Mgr. Alexandra Hálová

 

V piatok 13. 9. sa uskutočnilo u nás účelové cvičenie. Navštívilo nás veľa zaujímavých hostí. Pozrite si krátke video z tejto akcie. 

  Vítame vás v časti videá, kde si môžete pozrieť aktuálne krátke videá z diania školy. Pozrite si a zaspomínajte s nami na roky minulé. Ponúkame krátke zostrihy práce ZDRAVOTNÝCH HLIADOK a ukážky z návštevy HASIČOV v Trenčíne. Príjemný zážitok. 

 

 


 
 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hore