Žiacky parlament
ŽIACKY PARLAMENT INFORMUJE...
Školský rok 2019/2020
Vyhodnotenie súťaže „NAJKRAJŠIA ZIMNÁ TRIEDA“
1. miesto – 9.A, 9.B
2. miesto – 5.A
3. miesto – 7.A
Všetkým zúčastneným triedam ĎAKUJEME a výhercom GRATULUJEME
Žiacky parlament si v mesiaci október pre Vás pripravil súťaž: KREATÍVNA JESEŇ V TRIEDE a VYREŽ SI SVOJU TEKVICU.
Výsledky šúťaže KREATÍVNA JESEŇ V TRIEDE:
- miesto – 5.B
- miesto – 6.A/6.B
- miesto – 9.A
Výsledky šúťaže VYREŽ SI SVOJU TEKVICU:
1. miesto – David Antonio Kozinka, 5.A
Martin Mathias Kozinka, 3.A
2. miesto – Eva PÖLTL, 3.A
3. miesto – Alexander Vašek, 5.A
GRATULUJEME :)
Zoznam členov žiackeho parlamentu v školskom roku 2019/2020
Predseda parlamentu: Ondrej Mikolášek 9. B
Podpredseda parlamentu: Lucia Vavrušová 9. B
Členovia parlamentu:
Trieda |
Meno |
5. A |
Vašek Alexander Charlotta Hálová |
5. B |
Dominika Kohútová Patrícia Hyžová |
6. A |
Barbora Jarábková Michal Vašek |
6. B |
Sára Mahríková Tomáš Bečka |
7. A |
Matej Slávik Ella Sýkorová |
7. B |
Soňa Mojžišová Lucia Hrnčárová |
8. A |
Nina Sláviková Matúš Bulko |
8. B |
Vanesa Ferová Peter Ježík |
9. A |
Peter Mateják Adam Straka |
9. B |
Ondrej Mikolášek Lucia Vavrušová |
Školský rok 2018/2019
súťaž o veľkonočnú triedu
Vyhodnotenie vianočnej triedy:
1. miesto: 5. A
2. miesto: 9. A
3. miesto: 8. A
Žiacky parlament si v mesiaci október pre Vás pripravil súťaž o NAJKRAJŠIU JESENNÚ NÁSTENKU a o NAJKRAJŠIEHO ŠARKANA.
Výsledky šúťaže NAJKRAJŠIA JESENNÁ NÁSTENKA
- miesto – 8.A
- miesto – 7.A
- miesto – 5.B
Výsledky šúťaže NAJKRAJŠÍ ŠARKAN
- miesto – Tomáš Barták
- miesto – Charlotta Hálová
- miesto – Katarína Husárová
GRATULUJEME :)
sarkan-a-jesenna-nastenka-vyhlasenie-sutaze.pdf
Žiacky parlament
si v mesiaci október pre Vás pripravil súťaž o NAJKRAJŠIU JESENNÚ NÁSTENKU a o NAJKRAJŠIEHO ŠARKANA.
Podmienky súťaže nájdete na plagátoch našej školy na vstupných dverách 1. a 2. stupňa.
Tešíme sa na Vašu účasť :)
Zoznam členov žiackeho parlamentu v školskom roku 2018/2019
Predseda parlamentu: Aneta Kurtišová 9. A
Podpredseda parlamentu: Nina Koláriková 9. A
Členovia parlamentu:
Trieda |
Meno |
5. A |
Jakub Čahoj Jarábková Barbora |
5. B |
Sára Mahríková Tomáš Bečka |
6. A |
Tobias Kulifay Adam Mandinec |
6. B |
Soňa Mojžišová Nela Kopecká |
7. A |
Helena Mikolášková Emma Orságová |
7. B |
Peter Ježík Adam Malec |
8. A |
Roman Lancoš Petra Šinská |
8. B |
Ondrej Mikolášek Lucia Vavrušová |
9. A |
Radoslav Goliáš Samuel Majčík |
9. B |
Hrnčárová Simona Alexandra Mikušová |
Školský rok 2017/2018
Vyhodnotenie súťaže „JARNÁ TRIEDA“
1. stupeň:
1. miesto – 3.B
2. miesto – 4.A
3. miesto – 4.B
2. stupeň:
1. miesto – 8.A
2. miesto – 6.A
3. miesto – 7.A
Všetkým zúčastneným triedam ĎAKUJEME a výhercom GRATULUJEME
Žiacky parlament vyhlasue výsledky súťaže o najkrajšie vyzdobenú vianočnú triedu. Výsledky si môžete pozrieť v prílohe. Víťazom blahoželáme.
Žiacky parlament pripravil pre Vás súťaž o NAJKRAJŠIU VIANOČNÚ TRIEDU.
Podmienky súťaže nájdete na plagátoch našej školy na vstupných dverách 1. a 2. stupňa.
Tešíme sa na Vašu kreativitu
Žiacky parlament vyhlasuje výsledky súťaží o najkrajšiu tekvicu a najkrajšieho šarkana. Výsledky si môžete pozrieť v prílohe. Víťazom srdečne blahoželáme.
Žiacky parlament
si v mesiaci október pre Vás pripravil súťaž o Najkrajšiu tekvicu a o Najstrašidelnejšieho šarkana.
Podmienky súťaže nájdete na plagátoch našej školy na vstupných dverách 1. a 2. stupňa.
Tešíme sa na Vašu účasť :)
Zoznam členov žiackeho parlamentu
v školskom roku 2017/2018
Predseda parlamentu: Aneta Kurtišová 8. A
Podpredseda parlamentu: Nina Koláriková 8. A
Členovia parlamentu:
Trieda |
Meno |
5. A |
Ondrej Koncový Adam Mandinec |
5. B |
Aurélia Tomková Lucia Hrnčárová |
6. A |
Nina Sláviková Rebeka Pavlíková |
6. B |
Peter Ježík Yvona Kathleen Pecárová |
7. A |
Roman Lancoš Petra Šinská |
7. B |
Ondrej Mikolášek Lucia Vavrušová |
8. A |
Aneta Kurtišová Nina Koláriková |
8. B |
Simona Hrnčárová Soňa Kulichová |
9. A |
Laura Mikulincová Richard Vanko |
9. B |
Simona Burianová Matej Kubičina |
Školský rok 2015/2016
TEKVICA
Žiacky parlament v mesiaci október vyhlásil súťaž o najkrajšiu tekvicu. Úlohou jednotlivých tried príp. jednotivcov bolo akýmkoľvek spôsobom vytvoriť „strašidelnú“ tekvicu :)
Tu sú výsledky:
- miesto – Tomáš Pánis 3. B
- miesto – Matej Matúš 3. A
- miesto – Lukáš Oravec 5. B
Všetkým zúčastnením ĎAKUJEME a výhercom
GRATULUJEME :)
Ako sme volili?
Dňa 09.10.2015 sa v našej škole uskutočnili voľby predsedu do
žiackeho parlamentu.
...Ako to všetko dopadlo?...
Našou predsedníčkou
pre školský rok 2015/2016 je
Lea Mráziková z 8. B,
ktorá získala 13 hlasov.
Na 2. mieste s počtom hlasov 4
sa umiestnil
Ľudovít Tadeáš Kňažek z 9. B,
ktorý bude zastávať funkciu podpredsedu žiackeho parlamentu.
Gratulujeme :)
Školský rok 2014/2015
TEKVICA :)
Žiacky parlament v mesiaci október vyhlásil súťaž o najkrajšiu tekvicu. Úlohou jednotlivých tried príp. jednotivcov bolo akýmkoľvek spôsobom vytvoriť „strašidelnú“ tekvicu :)
A tu sú výsledky:
- miesto – Tatiana Vaneková 4.A
- miesto – Ella Sýkorová 2.A
- miesto – Šimon Laššo a Juraj Laššo 4.B, Karolína Trnavská 2.B, Tomáš Pánis 2.B, trieda 8.B, trieda 2.B
Všetkým zúčastnením triedam ĎAKUJEME a výhercom GRATULEJEME :)
Všetky súťažé tekvice si môžete pozrieť TU
Ako sme volili?
Dňa 17.10.2014 sa v našej škole uskutočnili voľby predsedu do
žiackeho parlamentu.
...určite ste zvedaví, ako to všetko dopadlo...
Našou predsedníčkou
pre školský rok 2014/2015 je
Romana Betáková z 7. B,
ktorá získala 14 hlasov.
Na 2. mieste s počtom hlasov 4
sa umiestnil
Ľudovít Tadeáš Kňažek z 8. B,
ktorý bude zastávať funkciu podpredsedu žiackeho parlamentu.
Gratulujeme :)
Zoznam členov žiackeho parlamentu v školskom roku 2014/2015
Predseda parlamentu: Romana Betáková, 7.B
Podpredseda parlamentu: Ľudovít Tadeáš Kňažek, 8. B
Členovia parlamentu:
Trieda |
Meno |
3. A |
Michal Lacko Nina Sláviková |
3. B |
Pecárová Ivona Kathlien Klementová Ema |
4. A |
Petra Šinská Terézia Filáčková |
4. B |
Dominika Vadovičová Daniela Valapková |
5. A |
Michaela Repová Radoslav Goliáš |
5. B |
Lukáš Meravý Aneta Hrnčárová |
6. A |
Alica Sýkorová Hana Siváková |
6. B |
Tatiana Ondrušková Simona Burianová |
7. A |
David Talian Monika Filinová Eva Pristachová |
7. B |
Lea Mráziková |
8. A |
Alexandra Hrnčárová Veronika Micková |
8. B |
Sofia Šubertová |
9. A |
Martin Balaj Jana Ondrisová |
9. B |
Vanessa Kukaňová Kristína Humeníková |
Školský rok 2013/2014
Ako dopadla súťaž Veľkonočná trieda?
I. stupeň – 1. miesto – 1. B
- 2. miesto – 2. B
- 3. miesto – 4. B
II. stupeň - 1. miesto – 9. A + 9.B
- 2. miesto – 6. B
- 3. miesto – 5. A
Všetkým zúčastnením triedam ĎAKUJEME a výhercom GRATULUJEME
Ako dopadla súťaž Vianočná trieda?
I. stupeň – 1. miesto – 1. B a 3. B
- 2. miesto – 2. A
- 3. miesto – 3. A
II. stupeň - 1. miesto – 9. A
- 2. miesto – 9. B
- 3. miesto – 5. A
Všetkým zúčastnením triedam ĎAKUJEME a výhercom GRATULUJEME
Chceli by ste sa zapojiť do súťaže
Vianočná trieda?
Stačí, keď so spolužiakmi vyzdobíte Vašu triedu do 06.12.2013.
Tri najkrajšie triedy budú odmenené.
Tešíme sa na originálne nápady
Váš žiacky parlament
Viete, prečo má žiacky parlament práve toto logo ?
Jeho autorkami sú Humeníková Kristína a Ježíková Karolína z 8. B.
Úlohou žiakov na hodinách výtvarnej výchovy bolo navrhnúť resp. vytvoriť logo žiackeho parlamentu podľa vlastných predstáv.
A prečo práve vyhrala Kristína a Karolína? Tak to už bolo v rukách "parlamenťákov", ktorí si toto logo odhlasovali.
Gratulujeme
Ako sme volili?
Dňa 28. 10. 2013 sa v našej škole uskutočnili voľby predsedu do
žiackeho parlamentu.
...určite ste zvedaví, ako to všetko dopadlo...
Našou predsedníčkou
pre školský rok 2013/2014 je
Ema Komorovská z 9. A,
ktorá získala 13 hlasov.
Na 2. mieste s počtom hlasov 9
sa umiestnila
Simona Mikolášková z 9. B,
ktorá bude zastávať funkciu podpredsedu žiackeho parlamentu.
Gratulujeme
zdieľať na facebook zdielať na twitter