Modelári ukončili sezónu 2013

Koncom roka 2013 naši modelári absolvovali maratón vyčerpávajúcich, ale úspešných súťaží.

+++ Posledného novembra sa v dubnickej športovej hale na vysokej úrovni konala Dubnická vianočná hala všetkých vekových kategórií halových modelov. V kat. hádzadiel ml. žiakov bodovali: Simon Straka na 2. mieste, na 3. skončil Rasťo Pevný, 5. Patrik Klobušický, 7. Roman Láncoš, 8. Šimon Poruban, 10. Matej Matúš, 12. Michal Husár.

H – st. žiaci: 1. Samuel Zachara, 2. Filip Klobušický, 3. Michal Ježík, 9. Jakub Jančo, 10. Ivan Bihári.

H – juniori: 1. Samuel Slávka, 2. Marek Ježík.

H – seniori: 3. Matej Beták, 4. Ing. Ján Letko, 7. Marián Straka, 8. Vladimír Zvalený ml., 14. Mgr. Vladimír Zvalený.

Vrtuľové modely N50 žiaci: 1. Samuel Zachara, 2. Jakub Jančo, 3. Michal Ježík, 4. Filip Klobušický, 6. Patrik Klobušický.

N50 – seniori: 5. Ing. Ján Letko, 6. Vladimír Zvalený ml., 7. Matej Beták, 8. Mgr. Vladimír Zvalený.

Ako doplnková súťaž sa už tradične lietala aj súťaž papierových modelov poskladaných na mieste: 2. skončil Samuel Zachara, 4. Michal Ježík, 9. Filip Klobušický, 13. Simon Straka, 14. Matej Matúš, 17. Patrik Klobušický, 19. Miško Husár, 20. Roman Láncoš, 21. Rasťo Pevný.

Papierové modely – juniori + seniori: 3. Ján Letko, 5. Vladimír Zvalený ml., 9. Marek Ježík, 12. Matej Beták, 14. Samuel Slávka.

+++ O týždeň nato sa v našom KD uskutočnil Mikulášsky pohár a naši sa opäť nedali zahanbiť.

F1N hádzadlá ml. žiaci: 3. Rasťo Pevný, 4. Simon Straka, 5. Šimon Poruban, 6. Patrik Klobušický, 8. Tomáš Straka, 9. Roman Láncoš, 11. Michal Husár.

H – st. žiaci: 2. Samuel Zachara, 4. Michal Ježík, 7. Filip Klobušický, 5. Jakub Jančo.

H – juniori: 2. Marek Ježík, 3. Samuel Slávka.

H – seniori: 2. Matej Beták, 4. Ing. Ján Letko, 9. Martin Bezecný, 10. Vladimír Zvalený ml., 15. Ing. Juraj Vitek.

Vrtuľové N50 žiaci: 1. Samuel Zachara, 2. Jakub Jančo, 3. Patrik Klobušický, 4.Michal Ježík, 5. Filip Klobušický.

N50 – juniori + seniori: 1. Ing. Ján Letko, 2. Vladimír Zvalený ml., 3. Mgr. Vladimír Zvalený, 4. Samuel Slávka,7. Matej Beták.

Mikulášske poháre za najlepší súčet z oboch kategórií získali: v kat. mladších žiakov Patrik Klobušický, v kat. starších žiakov Samuel Zachara, v kat. seniorov + juniorov Ing. Ján Letko.

+++ O ďalší týždeň sa v Piešťanoch lietala Vianočná piešťanská hala. Naši sa opäť nedali zahanbiť a z celkového počtu 18 medailí si odniesli presnú polovicu – 9 medailí.

F1N hádzadlá ml. žiaci: 3. Simon Straka, 4. Patrik Klobušický, 5. Rasťo Pevný, 8. Roman Láncoš, 9. Tomáš Straka, 10. Matúš Matej, 11. Marek Križanský.

H – F1N st. žiaci: 1. Samuel Zachara, 3. Michal Ježík, 8. Filip Klobušický.

H – juniori: 1. Samuel Slávka, 2. Marek Ježík.

H – seniori: 1. Matej Beták, 5. Ing. Ján letko, 9. Marián Straka, 10. Vladimír Zvalený ml., 11. Mgr. Vladimír Zvalený.

Vrtuľové N50 seniori: 4. Ing. Ján Letko, 6. Matej Beták, 7. Mgr. Vladimír Zvalený, 8. Vladimír Zvalený ml..

Vrtuľové N50 žiaci: 1. Samuel Zachara, 2. Patrik Klobušický, 3. Michal Ježík.

Touto súťažou sme uzavreli celkom úspešný rok 2013. Ďakujeme všetkým darcom 2 % zo zaplatenej dane a od februára 2014 pokračujeme. Držte nám všetky palce.

Letu zdar!

Mgr. Vladimír Zvalený,