školská jedáleň

Školské stravovanie je neoddeliteľnou súčasťou škôl a školských zariadení.
Správna výživa a spôsob stravovania je dôležitým predpokladom zdravého vývoja dieťaťa a stravovacie návyky formujeme od útleho detstva.

Jedálny lístok si môžete pozrieť TU jedalny-listok.pdf

OZNAM

Vážení rodičia,  milí žiaci
prosíme Vás o spoluprácu pri projekte ministerstva školstva "Receptúry v školských jedálňach očami detí". Žiaci môžu do školy priniesť recepty na bezmäsité, zeleninové a zemiakové pokrmy (teplé hlavné jedlo), ktoré im chutia a chceli by ich zaradiť do jedálnička v školskej jedálni.

Najvhodnejšie receptúry budú hodnotené odborníkmi na výživu a následne budú predložené na odsúhlasenie ministrovi školstva. Recepty môžete priniesť na sekretariát školy do 10.03. 2016.

Za spoluprácu ďakujeme.

informacie-pre-stravnikov-alergikov.doc

Výška platby:

• desiata:0,50 eur,
  • obed I.stupeň 1,01 eur
  • obed II. stupeň 1,09 eur

Odhlasovanie: do 7.30 hod

(Kto nestihne odhlásiť obed včas môže ho prísť vyzdvihnúť do obedára v čase od 11.30 hod do 13.30 hod do jedálne)

Tel. kontakt 6585413

Číslo účtu na platbu: 0658265005 kod banky:5600

Pracovná doba: 6.30 hod - 14.30 hod.